Private Label producten

Gepersonaliseerde geurstokjes in luxe vaas

Luxe vaas 200-500 ml

Deze geurstokjes (huisparfum) uit Frankrijk zitten in een luxe vaas van gekleurd glas. 

Fles geurstokjes personaliseren

Als u de grote vaas zou vullen met huisparfum, heeft u liters nodig. De huisparfum wordt daarom geleverd in een ronde glazen flacon. Deze flacon kunt u in de gekleurde vaas zetten. Op de vaas zit een perspex zwarte deksel met uitsparing voor de (lange) stokjes. U ziet het glazen flesje dus niet. Is het flesje leeg, dan kan deze gemakkelijk opnieuw gevuld worden. 

Geurstokjes met eigen logo

De vaas met geurstokjes is er in twee maten:

  • 200 ml
    De hoogte van de gekleurde vaas is 14 cm.
    De doorsnede is 13,5 cm. 
    De stokjes zijn 45 cm hoog. 
    De diameter van de glazen flacon is 7,8 cm.
    De hoogte is ook 7,8 cm, de hoogte is 11 cm.
  • 500 ml
    De hoogte van de gekleurde vaas is 18,5 cm.
    De doorsnede is ook 18,5 cm. 
    De stokjes zijn 65 cm hoog. 
    De diameter van de glazen flacon is 10 cm, de hoogte is 14 cm.

De vaas met het flesje zit verpakt in een doos van mat zwarte karton. Op het flesje en de doos plakken we een etiket met uw ontwerp. Het glas is er in in de kleuren wit of antraciet grijs en de maat van 500 ml ook in de kleur zwart en goud.

Kleur van de stokjes

De stokjes zijn in de kleur zwart en zijn van een speciaal soort fiber. Ze zijn kleurvast en diffuseren de parfum goed.

Geuren van de geurstokjes

U heeft de keuze uit meer dan 60 geuren. Er zijn bloemengeuren zoals rozen en lavendel. Zwoele geuren zoals amber en musk. Trendy geuren zoals coton en macarons. Mannengeuren zoals ceder en marine. Maar ook heerlijke parfums, geuren die door een "neus" zijn samengesteld zoals touche de mauve en poudre d'or. De geuren zijn van het Franse merk Les Lumières du Temps.

Kwaliteit van de geurstokjes  

Onze huisparfum met geurstokjes zijn van het Franse merk Les Lumières du Temps. Zij zijn gespecialiseerd in kaarsen en geurstokjes en verzorgen al meer dan twintig jaar private label producten voor internationale merken. Wij vertegenwoordigen dit merk in Nederland en Belgie. In de huisparfum zit een extra hoog percentage parfum: 20%.

Wij informeren u graag over de mogelijkheden van gepersonaliseerde geurstokjes. 

 

© Copyright 2025 La Tulipe Jaune - Powered by Lightspeed