Fles Signature 350 ml, 1 en 3 liter
Deze geurstokjes (huisparfum) uit Frankrijk zitten in een glazen transparante apothekersfles met dop.
Onze huisparfum met geurstokjes zijn van het Franse merk Les Lumières du Temps. Zij zijn gespecialiseerd in kaarsen en geurstokjes en verzorgen al meer dan twintig jaar private label producten voor internationale merken. Wij vertegenwoordigen dit merk in Nederland en Belgie.
De fles is er in drie grote maten:
De fles zit verpakt in een kartonnen doosje van matzwart. Op de fles en op de fles plakken we een etiket met uw ontwerp.
De stokjes zijn in de kleur zwart en van een speciaal soort fiber. Ze zijn kleurvast en diffuseren de parfum goed.
In de huisparfum zit een extra hoog percentage parfum: 20%. U heeft de keuze uit ruim dan 50 geuren. Er zijn bloemengeuren zoals rozen en lavendel. Zwoele geuren zoals amber en musk. Trendy geuren zoals coton en cachemir. Mannengeuren zoals ceder en marine. Maar ook heerlijke parfums, geuren die door een "neus" zijn samengesteld zoals touche de mauve. De kleur van de vloeistof hangt af van de geur.
Er zijn bijpassende geurkaarsen verkrijgbaar.
Wij adviseren u graag over custom made gepersonaliseerde geurstokjes. Op basis van uw wensen kunnen wij een offerte maken. Daarvoor hebben we een zo gedetailleerde beschrijving nodig. U kunt de offerte aanvragen per mail [email protected] of telefonisch 0492 792 492.