De verpakking van deze zepen wordt vernieuwd. De cellofaanverpakking van deze zepen wordt vervangen voor een papieren verpakking. We verwachten deze in september. U kunt de zeep wel bestellen, maar de levering duurt dus nog wel even. Wilt u de zeep nog in cellofaan verpakt, neemt u dan even contact met ons op over de huidige voorraad.
Een heerlijk romig stuk zeep Savon de Marseille met arganolie.
Arganolie is goed voor de huid. De olie bevat onder meer vitamine E. In geval van een probleemhuid kan de douchegel zonder zorgen gebruikt worden. Arganolie bevat namelijk eigenschappen die eczeem, acné en andere ontstekingen tegengaan. Arganolie bevordert het herstel van littekens en gaat de veroudering van de huid tegen.
De Marseillezeep weegt 100 gram.
De afmeting is 8 x 5,5 x 2,3 cm.
Deze zeep zal verpakt worden in papier. De zeep in cellofaan is dus zolang de voorraad strekt.
La Corvette is het merk van de Savonnerie du Midi. Deze savonnerie is in 1894 gevestigd in Marseille en zit nog steeds op deze plek. De zeep wordt volgens de oude receptuur gemaakt en verpakt in een eigentijds design. Op de verpakking staat een schip. Dit symboliseert het schip waarmee ontdekkingsreizigers uit Marseille in de 16e eeuw de Middellandse zee opgingen. Zij kwamen aan in Syrië en ontdekten daar alepzeep. Zij namen de receptuur mee terug naar Marseille, waar een levendige zeepfabricage ontstond en Savon de Marseille een begrip werd.